قابلیت AR Doodle گلکسی نوت 10 انیمیشن‌های چسبان را به دوربین می‌آورد – game 110

ariyan
2019/08/12

مجله خبری 10-100 انواع بازی های و گیم های دانلود

قلم اس پن (S Pen) گلکسی نوت ۱۰ (Galaxy Note 10) تنها به‌عنوان وسلیه‌ای برای کنترل از راه دور عمل نمی‌کند؛ امروز در جریان کنفرانس خبری سامسونگ مشخص شد که قلم اس پن در حوزه‌ی واقعیت افزوده نیز جادوی خود را به نمایش می‌گذارد.

وقتی قلم نوت ۱۰ همراه‌با ویژگی‌ AR Doodle به‌کار گرفته شود، همچون قلم‌موی واقعیت ترکیبی عمل می‌کند و کاربر قادر خواهد بود تا به‌وسیله‌ی آن، به صحنه‌های مختلف دوربین نقاشی و انیمیشن اضافه کند.

برای استفاده از ویژگی‌ AR Doodle، کاربر ابتدا باید از سوژه‌ی موردنظر خود عکس یا فیلم بگیرد و سپس نوشته یا سایر جلوه‌ها را به آن اضافه کند. نوت 10 مکان انیمیشن‌ها و جلوه‌های قرارداده‌شده در جاهای مختلف ویدئو را ردیابی می‌کند؛ بنابراین، مثلا اگر کاربر در فیلم ضبط‌شده اتاقی را ترک کند و سپس به آن بازگردد، جلوه‌های قرارداده‌شده در مکان‌های مختلف آن اتاق نیز بازخواهند گشت. همچنین این اپلیکیشن قابلیت تشخیص چهره را ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر کاربر روی سر سوژه‌ی خود نقاشی‌هایی را قرار دهد و سوژه قاب دوربین را ترک کند، پس از بازگشت مجدد او به قاب، نقاشی‌های روی سرش نیز باز می‌گردند. از آنجا که جلوه‌های مختلف در مکان‌های مربوط به خود ثابت می‌مانند، کاربر قادر خواهد بود از زوایای مختلف آن‌ها را مشاهده کند.

اخبار بروز مجله سرگمی و ویزای شینگن 10-100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط