اپل کلمه اسلوفی را به نشان تجاری تبدیل می‌کند – اخبار بازی و گیم

ariyan
2019/09/24

مجله خبری 10-100 انواع بازی های و گیم های دانلود

اپل کلمه «اسلوفی» را در اداره ثبت اختراع و نشان تجاری آمریکا (USPTO) ثبت کرد تا با تبدیل این کلمه به نشان تجاری، شرکت ها را از توسعه اپلیکیشن برای این قابلیت منع کرده و آنرا در انحصار خود نگه دارد.

زمانی که اپل در رویداد هفته گذشته خود برای قابلیت سلفی در حالت اسلوموشن آیفون 11 از کلمه «اسلوفی» (Slofie) استفاده کرد، تماشاچیان به این کلمه من در آوردی خندیدند و گمان کردند کمپانی کوپرتینویی این کلمه را برای شادی تماشاچیان ساخته. اما ظاهراً این کلمه به مذاق مدیران این کمپانی خوش آمده چون قرار است آنرا به نشان تجاری تبدیل کنند.

اپل قصد دارد با تبدیل کلمه اسلوفی به نشان تجاری، کمپانی های دیگر را از توسعه اپلیکیشن برای این قابلیت منع کند. قابلیت اسلوفی با معرفی خانواده آیفون 11 معرفی شد و کمپانی کوپرتینویی قصد دارد این ویژگی در انحصار آیفون ها بماند. اپل با پرداخت 400 دلار این نام را ثبت کرده است.

اپل هنوز اپلیکیشن اسلوفی را توسعه نداده و این قابلیت در دوربین آیفون 11 «اسلو-مو» (slo-mo) نامگذاری شده.

در حالت اسلوفی می توان با دوربین سلفی آیفون 11 تصویربرداری با نرخ 120 فریم بر ثانیه انجام داد و با کم کردن سرعت ویدیو، خروجی خلاقانه ای ایجاد کرد. اپل در رویداد رونمایی از خانواده آیفون 11 تاکید زیادی روی این قابلیت کرد و به دنبال این است تا به کمک آن فروش آیفون ها را زیاد کند.

جالب است بدانید سال 2011 یک شرکت ارتباطات بیسیم در هنگ کنگ که حالا ورشکست شده، کلمه SlowFi را ثبت تجاری کرده بود.

اخبار بروز مجله سرگمی و ویزای شینگن 10-100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط